Direk Reklam

Direk Reklam, kampanya mesajınızı tüm şehre yayılan geniş kapsama alanı ile hızlı bir şekilde kitlelere taşıyan etkili bir açık hava reklam(outdoor advertising) ünitesidir.

Hatay’ın tüm caddelerde bulunan elektrik direği ve aydınlatma direği reklamlarında yerinizi alabilirsiniz. Firmanızın ürün, hizmet ve servislerini duyurmanın en etkili yollarından biri olan Direk Reklam sayesinde çok kısa zamanda marka bilinirliğiniz ve müşteri potansiyeliniz artar. Tam 1.250.000 nüfuslu Hatay ve tüm ilçelerinde Direk Reklamı tercih ederek işinizi büyütmek için vakit kaybetmeyin!

Sık aralıklarla dağıtılan mecralarımız, reklam mesajınızı aynı kişiye birden fazla gösterilmesi sayesinde akılda kalıcılığı artırmakla birlikte 7/24 saat görünür kılar.

Antakya ve Hatay’ın tüm ilçelerinde reklam vermek için hemen bize ulaşın!

Açık Hava Reklam Nedir?

Yaygın ismiyle Outdoor Advertising olarak geçen Açık Hava Reklamları, hedef kitlenin günlük rutini içerisinde gördüğü, kişilerin bilinçaltında yer etmek, prestij sahibi olmak isteyen firmalar tarafından tercih edilen bir tanıtım aracıdır. Elektrik ve aydınlatma direklerinden billboardlara, bina giydirmeden otobüs duraklarında gördüğünüz afişlere kadar geniş bir alanda uygulanan açık hava reklamları günümüzde oldukça hızlı bir şekilde gelişmiş ve neredeyse tüm yaşam alanlarımızda varlık gösterir hale gelmiştir.

Açık hava reklamları uygun şartlarda uygulanmadıkları zaman hem firmanın imajını hem de şehrin çehresini olumsuz olarak etkileyebilir. Halkın yoğun olarak bulunduğu alanlarda pek çok firmanın rekabet içerisinde gerçekleştirdiği açık hava reklamcılığında bir adım öne çıkmak için yaratıcı fikirler sunmak gerekiyor.

Outdoor Reklam Kullanım Alanları

Açık hava reklamcılığında kullanılan çok farklı alan bulunmaktadır. Bunlar arasında profesyonel olmayan ilan asma, grafiti yapma, kalabalık noktalara pankart asma gibi yöntemler olsa da profesyonel anlamda kullanılan açık hava reklam alanları çok daha farklıdır. En yaygın olarak kullanılan açık hava reklam alanları billboardlar ve otobüs duraklarıdır. Fakat en etkili yöntem olarak Direk Reklamları başı çekmektedir. Bilinen açık hava reklam alanlarının dışında silindirboard, miniboard gibi farklı tasarımda panolar da tercih edilmektedir. Bina giydirmeleri ise oldukça prestijli açık hava reklamları arasında yer alır. Şehirlerin ikonik binalarında bulunan ışıklı reklamlar, araç giydirme çalışmaları da farklı uygulamalarla karşımıza çıkan açık hava reklam alanları arasında yer alır.

Outdoor’un Türkçe Anlamı Açık Hava Reklam olarak geçmektedir. Sokakta yürürken gördüğünüz reklamlar yani. Sokaklar ne kadar kalabalık değil mi ? Her gün milyonlarca kişi sokaklarda, işine gidiyor, yada bir seyahate… Toplu taşıma araçlarına biniyorlar ya da kendi arabalarına. Yürüyorlar ya da bir yorgunluk çayı içmek için oturuyorlar… Bütün bu olayların hepsinde ortak alan Açık Hava yani Outdoor reklamcılık. Bindiğiniz otobüste, sokak duvarında her yerde siz farketmeden size aşılanıyorlar.

Peki bunca insan nereye bakıyor ?

Gün geçtikçe sokaklar kalabalıklaşıyor. Her geçen gün daha fazla insan sokaklarda vakit geçiriyor, bir yerden biryere gitmek için bile … Bu tükenmez döngü içinde yepyeni bir Outdoor Reklamcılık ulaşmak istediğiniz hedef kitlenize zaman ve mekana bağlı kalmaksızın ulaşmanızı sağlıyor.Sizin için ve ulaşılabilir hedefleriniz için sokaklarda hareketli reklamlar oldukça önemli. Sokaktaki reklamlar oldukça akılda kalıcı oluyor tabiki akılda kalıcı sloganlar ve tasarımlar ile. Yürürken insanlar dikilip bakmadığı için kolay anlaşılabilir olmalı ve gereksiz kelimelerden kaçınılmalıdır.

Nerede bu Outdoor?

BC Ajans / ReklamStore / Direk Medya olarak 2000 direk reklam aparatımız ile ulaşılabilir tüm ana yollarda, kalabalık caddelerde, Hatay’ın tüm ilçelerinde sizin adınıza reklam süreçlerini yönetebiliriz. Reklamınız yüzbinlerce insana defalarca görünür ve marka bilinirliğiniz artar.