Vinil Baskı, Uv Kumaş Baskı, Folyo Baskı, Branda Baskı, Blackout Baskı, Duratrans Baskı, Mesh Baskı, One Way Vision Baskı, Floor Graphics Baskı, Folyo Yazı Sticker, Şeffaf Folyo Baskı, Baskes, Canvas Baskı, Saten Baskı, Afiş Baskı, Fotoğraf Kağıdı Baskı, Poster Baskı,Grafik tasarım, logo tasarım, kurumsal kimlik tasarım, ilan tasarım, afiş tasarım, katalog tasarım,Promosyon Usb Bellek, Promosyon Defter, Promosyon Stres Çarkı, Geri Dönüşümlü Defter, Promosyon Not Defteri, Matbaa Ürünleri, Spiralli Defter, Promosyon Kauçuk Ürünler, Promosyon Kartvizitlik, Promosyon Bloknot, Promosyon Tablet Kalemi, Promosyon Kalem Seti, Promosyon Metal Kalem, Promosyon Plastik Kalem, Geri Dönüşümlü Kalem, Promosyon Kalemli Setler, Promosyon Fosforlu Kalem, Promosyon Kurşun Kalem, Promosyon Ayna, Promosyon Kauçuk Anahtarlık, Promosyon Suni Deri Anahtarlık, Promosyon Metal Anahtarlık, Promosyon Döküm Anahtarlık, Promosyon Plastik Anahtarlık, Promosyon Çanta, Ahşap Kalemlik, Pusula ve Büyüteç, Lüks Masa Setleri, Promosyon Kalemlik, Hediyelik Setler, Promosyon Çanta Askısı, Promosyon Çakı, Promosyon Çakmak, Seminer Bloknotu, Promosyon Termos Bardak, Promosyon Termos, Promosyon Duvar Saati, Promosyon Masa Saati, Promosyon Hesap Makinası, Ofis Ürünleri, Promosyon Ruhsat Kabı, Promosyon Pasaport Kabı, Teknolojik Ürünler, Purjör Anahtarı, Promosyon Metre, Promosyon Fener, Mouse Pad, Bardak Altlığı, Magnet, Organik Islak Mendil, Manikür Seti, Para Tabağı, Promosyon Şemsiye, Promosyon Sweatshirt, Promosyon Yelek, Promosyon Şapka, Promosyon Çantalı Ajanda, Takvim, Promosyon Spiralli Ajanda, Promosyon Ajanda, Promosyon Organizer, Promosyon T-shirt, Fuar Standı,Katalog, dergi, dosya, kartvizit, klasör, antetli kağıt, fatura, afiş ve ilan çalışmaları
Ofset & Bayrak Baskı | Hatay Web Tasarım/ Web Yazılım/ E-ticaret/ Hatay Website/

Ofset & Bayrak Baskı

bayrak baskı fiyatları dijital baskı bayrak bayrak baskı masa üstü bayrak fiyatları flama bayrak fiyatları yelken bayrak fiyatları olta bayrak

OFSET BASKI

Günümüzde en yaygın olarak kullanılan baskı tekniği olan ofset baskıda, bilgisayarda hazırlanan görüntü önce metal (alüminyum) bir kalıba aktarılır ve bu kalıp daha sonra baskı makinesine takılır. Su ve yağın birbirine karışmaması prensibi esas alınan bu baskı türünde metal kalıptaki görüntü, kauçuk adı verilen bir merdane aracılığıyla kağıt üstüne basılır.

Ofset baskı kalitesinin bugünkü seviyeye ulaşmasındaki en büyük etken, film+montaj gibi hem zaman alan hem de maliyeti arttıran bir ara işlemi tamamiyle ortadan kaldıran, bilgisayardaki görüntüyü doğrudan kalıba kataran CTP teknolojisinin ortaya çıkmasıdır.

Baskı yapılan kağıdın türüne göre ofset baskı kendi içinde ikiye ayrılır:

  • Tabaka ofset baskı: Tabaka kağıtlara baskı yapılan bu sistem kitap, dergi, broşür, afiş ve benzeri işler için tercih edilir. Kaliteli baskı sunan bu teknikte 25×35 cm, 50×70 cm, 64×90 cm ve 70×100 cm ebadında baskı yapabilen makineler kullanılır. Bu makineler ayrıca baskı ünitelerine göre de tek, iki, dört, beş, altı, sekiz, on ve on iki renkli baskı makineleri olarak da adlandırılır.
  • Web ofset baskı: Rotatif ofset olarak da bilinen bu baskıda bobin kağıtlar kullanılır. Son derece yüksek hızda ve ekonomik bir baskı sunan bu teknik günümüzde gazete, dergi gibi yüksek adetli işlerde kullanılır.

Amerikalı Ira W. Rubel tarafından, 1904 yılında bulunan ofset baskı tekniği, genel olarak kağıt yüzeyine uygulanan bir baskı çeşididir. Ofset baskı, günümüzde şu materyallerin basımında kullanılmaktadır;

6094_baskijpg1395402965jpg1395927357

* Kitap
* Gazete
* Dergi
* Broşür
* Fatura
* Kartvizit
* Karton ambalaj
* Ve benzerleri…

Ofset baskı isminde geçen ofset kavramı, dilimize İngilizce’den geçmiştir. Aslı “OFF-SET” kelimesi olan kavram, mürekkebin belli bir sıra gözeterek, dolaylı yoldan kauçuk aracılığı ile kağıda geçmesi durumunu nitelemektedir. Belirli bir gramaja kadar olan her çeşit kağıda, bu teknik ile başarılı bir şekilde baskı yapabilmek mümkündür.

BAYRAK BASKI VE ÇEŞİTLERİ

Bayrak çeşit ve ürünlerimiz:
Türk bayrağı çeşitlerimiz, masa bayrakları, kırlangıç türk bayrakları, ipe dizili türk bayrakları, saçaklı türk bayrağı, makam türk bayrakları, Direk bayrakları, binalara asılan türk bayrakları, Raşel türk bayrakları, Alpaka türk bayrakları , paraşüt türk bayrakları, Atatürk poster çeşit ve ürünlerimiz, Atatürk resimleri, Atatürklü türk bayrakları, Parti bayrak ve seçim bayrak çeşitlerimiz, Parti bayrakları, ipe dizili parti bayrakları, çubuklu parti ve seçim bayrakları, parti posterleri, seçim resimleri, seçim afişleri, parti afiş ve poster baskısı v.b.
Bayrak baskıs içinTeslim edilecek Bayrak logoların dosya formatları:
– Vektörel olması :
– Piksel esaslı: tiff, jpeg, gif (75 ve 250 dpi)
– EPS ve PDF
Teslim edilecek bayrak renk formatları:
– Renk Pantone
– LAB- CMYK – RGB