Vinil Baskı, Uv Kumaş Baskı, Folyo Baskı, Branda Baskı, Blackout Baskı, Duratrans Baskı, Mesh Baskı, One Way Vision Baskı, Floor Graphics Baskı, Folyo Yazı Sticker, Şeffaf Folyo Baskı, Baskes, Canvas Baskı, Saten Baskı, Afiş Baskı, Fotoğraf Kağıdı Baskı, Poster Baskı,Grafik tasarım, logo tasarım, kurumsal kimlik tasarım, ilan tasarım, afiş tasarım, katalog tasarım,Promosyon Usb Bellek, Promosyon Defter, Promosyon Stres Çarkı, Geri Dönüşümlü Defter, Promosyon Not Defteri, Matbaa Ürünleri, Spiralli Defter, Promosyon Kauçuk Ürünler, Promosyon Kartvizitlik, Promosyon Bloknot, Promosyon Tablet Kalemi, Promosyon Kalem Seti, Promosyon Metal Kalem, Promosyon Plastik Kalem, Geri Dönüşümlü Kalem, Promosyon Kalemli Setler, Promosyon Fosforlu Kalem, Promosyon Kurşun Kalem, Promosyon Ayna, Promosyon Kauçuk Anahtarlık, Promosyon Suni Deri Anahtarlık, Promosyon Metal Anahtarlık, Promosyon Döküm Anahtarlık, Promosyon Plastik Anahtarlık, Promosyon Çanta, Ahşap Kalemlik, Pusula ve Büyüteç, Lüks Masa Setleri, Promosyon Kalemlik, Hediyelik Setler, Promosyon Çanta Askısı, Promosyon Çakı, Promosyon Çakmak, Seminer Bloknotu, Promosyon Termos Bardak, Promosyon Termos, Promosyon Duvar Saati, Promosyon Masa Saati, Promosyon Hesap Makinası, Ofis Ürünleri, Promosyon Ruhsat Kabı, Promosyon Pasaport Kabı, Teknolojik Ürünler, Purjör Anahtarı, Promosyon Metre, Promosyon Fener, Mouse Pad, Bardak Altlığı, Magnet, Organik Islak Mendil, Manikür Seti, Para Tabağı, Promosyon Şemsiye, Promosyon Sweatshirt, Promosyon Yelek, Promosyon Şapka, Promosyon Çantalı Ajanda, Takvim, Promosyon Spiralli Ajanda, Promosyon Ajanda, Promosyon Organizer, Promosyon T-shirt, Fuar Standı,Katalog, dergi, dosya, kartvizit, klasör, antetli kağıt, fatura, afiş ve ilan çalışmaları
Kurumsal Kimlik | Hatay Web Tasarım/ Web Yazılım/ E-ticaret/ Hatay Website/

Kurumsal Kimlik

 

araç tasarımları, bina cephesi, gazete, dergi, kitap ve benzeri gibi diğer tanıtım materyalleri, kurumsal web projesi, broşür, katalog, Insert (insört), föy, el ilanı, poster, afiş, dön kart, pankart, poşet tasarımı, mönü, CD etiket, CD kapağı, etiket, takvim, tebrik kartları, davetiye, sertifika, onur belgesi

Peki Nedir Bu Kurumsal Kimlik?

Kurumsal kimlik, pazarlamada (marketing), bir kurumun görünen yüzüne verilen isimdir. Kurumun kendini ifade etme şeklidir. Bu ifade belli sınırları çizilmiş ve genellikle değişmez bir ifadedir. Kurumu anımsatacak bir tasarımın ne ölçülerde ve nasıl kullanılması gerektiğini belirten kurumsal kimlik kitabı bu sistemin vazgeçilmez öğesidir. Öyle ki bir kurumsal kimlik tasarımı içinde amblem (logo) den ofis dizaynına, çalışanların giyim kuşamından araç üstü giydirmeye, antetli kâğıttan, tabelaya, web sitesinden vefat ilanlarına, ambalaj dizaynından faaliyet raporuna kadar her şeyin ne ölçülerde ve nasıl kullanılacağı belirtilmiştir.

Kurumsal kimlik, kurumun imzasıdır ve bu yönüyle değişime kapalıdır. Belli dönemlerde firma ve tasarımcıların ortak çalışmasıyla değiştirilebilmesine rağmen firma kurumsal kimlik ile oluşturduğu imajı sıklıkla değiştirmek istemez.

Kurumsal kimlik çalışmalarında hiç şüphesiz çalışmanın temeli firma amblemi üzerine kurulmuştur. Amblem renklerinin her durumda aynı değerde basılması, yazı tiplerinin hiçbir zaman değişmemesi bu çalışmanın temelini oluşturur.

Özellikle renk bilgisinin taşınması, değişmemesi için renklerin pantone numaraları belirtilir.

Kurumsal kimlik firma için oluşturduğu imajla, tüketicinin aklına kazınır. Bu yönüyle firmanın reklam yatırımlarının başarılı olmasının sağlayan çalışmalardan biridir.
Kurumsal Kimlik ikiye ayrılır:
Kurum İçi
Markanız için önemli olan kurum içi konumudur. Markanızın
unutulmazlar arasında ve göz alıcı bir çekiciliği olmalıdır. Bunun için; amblem, logo antetli kağıt, diplomat zarf, kartvizit, dosya, sticker, imsakiyelerinizde benliğinizi göstermelisiniz.

BC Ajans ekibi sizin için size en uygun işe logodan bağlar. Bu aşama oldukça önemlidir. Yaptığınız işi en iyi şekilde yansıtan, ilk göze çarpan markanızın logosudur. Logo aşaması tamamlandıktan sonra diğerlerine gerçek bir bütün oluştururuz.

Kurum Dışı
Ekip içerisinde kararlaştırdığınız ve yönlerinizi belirlediğiniz doğrultuda kurum içi kararlarınız dışa en iyi şekilde yansıtmalısınız. Amaçlarınızı tüketiciye pürüzsüz bir şekilde iletilmesi hassas bir noktadır.

BC Ajans ekibi sizlerin de yardımı ile kararlaştırdığınız reklamlar doğrultusunda bu anlamlarda; araç tasarımları, bina cephesi, gazete, dergi, kitap ve benzeri gibi diğer tanıtım materyalleri, kurumsal web projesi, broşür, katalog, Insert (insört), föy, el ilanı, poster, afiş, dön kart, pankart, poşet tasarımı, mönü, CD etiket, CD kapağı, etiket, takvim, tebrik kartları, davetiye, sertifika, onur belgesinin düzenlemelerini yapmaktadır.

Örnek Olarak Resme Bakınız.